Twitterdienst - Netwerk beperkt

Voor diegene die in de Bron de Twitterdienst mee gaan maken, en we hopen op velen, het volgende: het internet in de Bron is beperkt. In de toekomst gaan we wellicht naar meer bandbreedte toe, maar nu moeten we het er nog mee doen.

Heeft u zelf een internet-data-abonnement op uw telefoon (of tablet) zou u dan thuis al WIFI uit willen zetten en tijdens de dienst uw eigen 3GS-internet-abonnement willen gebruiken? Dan hebben anderen, zonder data-abonnement meer ruimte.

Om nog meer bandbreedte te sparen is alleen www.twitter.com is volop bereikbaar.
We sluiten deze avond alle andere internetverkeer af. U kunt deze avond dus ook geen mail lezen of websites bezoeken.
't Is maar dat u het weet.

Wilt u anders overwegen om SMS te gebruiken in plaats van Twitter? Ook de SMS-sjes worden opgevangen en via het scherm getoond. Klik hier als u wilt lezen hoe SMS te gebruiken tijdens de Twitterdienst.