Diaken DPA gevraagd

De diaconie Bron/GHK zoekt iemand die vier keer per jaar samen met andere diaconieën wil zoeken naar wat ons verbindt in de zorg om Alphenaren die ons nodig hebben. Deze diaconieën hebben zich verbonden in het Diaconaal Platform Alphen waar ontmoeting en uitwisseling van wat er speelt aan de orde is. Signalen die besproken worden in het DPA neemt de vertegenwoordiger mee terug naar de eigen diaconie om te bespreken.

Het voorzitterschap van het DPA is reeds vergeven aan iemand in het DPA en behoort niet tot het takenpakket.
Meer informatie: Vicky van Dok (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) en Monique Bergsma (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)