Kerkdiensten

Kerkdienst de Bron 18 oktober 9.30 uur

Voorganger ds. Meindert Burema. Met viering van het Heilig Avondmaal. 
Denk er aan u aan te melden voor deze dienst. Het aantal kerkgangers wordt beperkt tot 30. Deze keer kunnen kerkgangers van wie de achternaam begint met L t/m Z zich aanmelden. 

Geloven staat nooit los van de maatschappelijke omstandigheden. De huidige omstandigheden in ons land (en mondiaal....) en onze beperkende regelgeving maken dat wel heel duidelijk. We volgen vanmorgen het alternatieve spoor en we slaan het Eerste Testament open bij Ezra 3 en 4. Daarin worden we betrokken bij de ballingschap. De repatrianten willen beginnen met de herbouw van de tempel. Er is sprake van veel weerstand, maar uiteindelijk gaat de bouw door. De gehele context van deze `bijbelse geschiedenis` is van belang om te ontdekken waarin alle emoties in een spannende tijd door gekleurd worden. De spannende vraag is: is dit een verhaal om te huilen of een verhaal om te juichen? En waar liggen de paralellen met onze huidige tijd? MJTB