Kerkdiensten

Kerkdiensten via you-tube

Vanaf zondag 15 maart zijn de kerkdiensten in de gebouwen ivm de coronamaatregelen in elk geval tot en met 31 mei geannuleerd. In deze periode wordt er elke zondag om 10.00 uur een in de studio opgenomen kerkdienst uitgezonden via: you-tube.com zoekveld kerkradio de bron. De vieringen zijn daar ook op een later tijdstip te bekijken en kunnen ook worden beluisterd via de reguliere kerkradiokanalen van de Bron en de Goede Herderkerk, 
In de Stille Week worden de volgende vieringen uitgezonden: 
Witte Donderdag 9 april 19.30 uur, voorganger ds. Herma Kamphuis
Goede Vrijdag 10 april 19.30 uur, voorganger ds. Herma Kamphuis
Paaszaterdag 11 april 19.30 uur, voorganger ds. Paul van Dijk 

Paaszondag 12 april 10.00 uur, voorganger ds. Paul van Dijk 

Voor de collectes kunt u bijdragen via CVK PROT GEM Alphen aan den RIJN O/R
IBAN: NL 60 INGB 0000 127 174 o.v.v. collectes ...datum aangeven