Kerkelijk bureau gesloten tot en met 13 april

In verband met een langere herstelperiode van de medewerkster én de maatregelen ter bestrijding van de verspreiding van het Corona-virus is het kerkelijk bureau tot en met 13 april gesloten.
Er geldt in deze periode een beperkte bezetting maar u kunt het kerkelijk bureau niet bezoeken.
Contact is mogelijk via het bekende emailadres; Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor spoedeisende zaken inzake betalingen kunt u in deze periode rechtstreeks contact opnemen met de penningmeester van het College van Kerkrentmeesters: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. In het geval van spoedeisende zaken in het kader van de ledenadministratie kunt u contact opnemen met het college via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Namens het College van Kerkrentmeesters, Marlou Gebel